Anuluj Preloader
  • polska
  • english
  • czech
  • russian

  • pon-pt: 8.oo - 18.oo

    sob: 8.oo - 15.oo

AKTUALNOŚCI


28.02.2023

Wiosna tuż, tuż...

Wiosna tuż, tuż. A wierzby zachwycają barwą swoich kotków. Zapraszamy!

02.02.2023

Kalina Wonna Farreri.

Tak piękne kwiaty ma kalina wonna farreri.


13.01.2023

Zapraszamy do Punktu Sprzedaży!

Piękną mamy wiosnę tej zimy.


O nasSzkółka Drzew i Krzewów

Szkółka drzew i krzewów ozdobnych BÓR to rodzinna firma z ponad sześćdziesięcioletnim doświadczeniem. Główna siedziba firmy znajduje się w Boleścicach w gminie Sędziszów w województwie świętokrzyskim. Jest jedną z największych w Polsce.

Czytaj więcej

Na 45 hektarach przedsiębiorstwa uprawiane są rośliny iglaste i liściaste w kilkuset odmianach. Głównie drzewa, krzewy, pnącza, w gruncie oraz w doniczkach. W imponującej ofercie roślin do ogrodów, zawierającej również uprawy nietypowe oraz nowości, każdy, nawet najbardziej wymagający klient, znajdzie coś dla siebie. O jakości roślin oraz potencjale, drzemiącym w doświadczeniu świadczą udział i liczne zdobyte nagrody na wystawach krajowych i targach zagranicznych, a także stale powiększające się grono stałych, zaufanych klientów.

BÓR prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową z opcją wysyłki. Sprzedaż prowadzona jest w kraju, na rynku europejskim i światowym. Pracownicy oraz właściciele firmy służą profesjonalnym doradztwem w kwestii sprzedaży, wyboru produktów oraz opieki nad zakupionymi roślinami.